Sinu auto – hoolega valitud

Meie portaalis on 1 479 983 autot.

Sina vajad ühte. Aitame leida selle õige.

ALUSTA SIIT

Otsid ise või lased meil otsida?

Kiirotsingu tegemiseks piisab vaid paarist hiireklõpsust. Märgi sobivad valikud ja otsi.

Soovid, et meie Sulle unistuste autot soovitaks? Registreeru kasutajaks, täida eelistuste ankeet ja näed koheselt Sulle sobivaid sõidukeid.

Muide, registreerunud kasutajana on Sul veel üks eelis – kui lemmikuks lisatud auto hind langeb, saad koheselt teavituse.

Lühiotsing

Populaarsemad margid
Audi mudelid
BMW mudelid
Mercedes-Benz mudelid
Volkswageni mudelid
Volvo mudelid
Auto vanus
2019-2020. aasta auto
2017-2018. aasta auto
2014-2016. aasta auto
Kütus
Käigukast
Läbisõit
Hind või kuumakse

Hea valiku aitab teha Skaudi skoor

Kasutatud auto ostmine võib olla keeruline. Milline müüja on usaldusväärne? Kas auto varustus ja näitajad on ikka tasemel?

Iga sõiduki juures näed Skaudi skoori. See on meie algoritmidel põhinev hinnang auto kvaliteedile ja müüja taustale. Mida kõrgem skoor, seda parem pakkumine. Autosid, mille skoor on väiksem kui 80, me osta ei soovita! Loe lähemalt »

Parimad diilid

Leia sobivaim liising

Mõistagi saad meilt auto osta ka liisinguga. Sobiva liisingu kuumakse võid määrata isegi üheks auto otsingukriteeriumiks.

Tellimust vormistades märgi ära eelistatud liisingufirmad. Päringud saadame Sinu eest liisingutele.

LOE LIISINGUST »

Kindlustusmakse kohe teada

Sinu mugavuse huvides kuvame iga auto juures kohe ka selle kasko- ja kohustusliku liikluskindlustuse maksumust.

Vaikimisi näed keskmist kuumakset, soovi korral saad vaid sekunditega personaalse pakkumise.

LOE KINDLUSTUSEST »

Kuidas Sulle kasulikud oleme?

Taustauuring tehtud

Sa ei pea muretsema, kas auto ikka on nii hea kui paistab. Teeme alati taustauuringu ja juhime tähelepanu nii auto eelistele kui ka puudustele.

Ekspert aitab valida

Kui soovid, saad täiesti tasuta personaalse nõustamise. Meie ekspert otsib Sinu nõudmiste alusel parimad pakkumised ise välja.

Anname rohkem infot

Rikkalik info auto varustuse kohta on lihtsasti silme ees. Samuti näed kohe kindlustuse hinda ja saad otsida autosid liisingu kuumakse alusel.

Uudised ja nõuanded »

Mercedes-Benz E220d – Vana ikoon saab uue näo

Luksusauto on pehmelt öeldud. See pole lihtsalt Mercedes-Benz E-Klass, vaid firma kõikide moodsate teadmiste ning kogemuste kõige parem ning mõistlikum väljendus. Viiendat põlve mööda ilma ringi vurava E-klassi ning selle värsket mudeliuuendust peab Mercedese turundus nimelt suisa ettevõtte südameks. Mida uut päikese all siis ikkagi leidub?

LOE LÄHEMALT »