Miks me Skaut24 tegime?

Skaut24 on ainulaadne ja intelligentne autootsingu online-keskkond. www.skaut24.ee tehisintellekt aitab Sul leida parema auto, kui Sa teistest portaalidest iseseisvalt leida suudaks.

Miks me Skaut24 tegime?

Leidub mitmeid kasutatud autode müügiportaale, kus on valikus miljoneid sõidukeid. Kõik pakuvad võimalust valida välja sobiv auto ning lasta see Eestisse tuua. Ent ükski neist ei lahenda ostja kõige suuremaid hirme:

• Kuidas ma leian miljonite autode seast selle ühe, kõige sobivama?

• Kuidas usaldada võõra riigi müüjat ja osta auto seda nägemata?

• Miks peaksin uskuma, et sõiduk on tõesti kuulutuses kirjeldatud seisukorras?

• Kes mind selles keerulises protsessis aitab?

Mille poolest Skaut24 teistest erineb?

Teeme ära esmavaliku miljonite pakutavate sõidukite seast

Oleme kaardistanud ligi 35 000 erinevat automüügiettevõtet Saksamaal, Hollandis ja Belgias ning lisanud tulemused portaali eelpool mainitud tehisintellekti. Mitmete võtmenäitajate põhjal arvutame välja unikaalse hinnangu – Skaudi skoori. See on omamoodi garantii auto usaldusväärsusele.

Ostjana saad seeläbi vastuse paljudele küsimustele: millise müüja autosid tasub üldse vaadata, milline auto vastab minu konkreetsetele vajadustele kõige paremini, kas autol on olemas hooldusajalugu ja kontrollitud läbisõit, mitu omanikku autol on olnud, kas tehasegarantii on kehtiv, kas auto on kütusesäästlik ja keskkonnasõbralik, kas autol on tootja kvaliteedimärk jpm.

Julgeme ka vastutada

Ootamatuste eest oleme valmis võtma 100%-lise vastutuse. Kõik autod kontrollitakse meie koostööpartneri Amservi esinduses ning ka võtmete üleandmine toimub Amservis.

Meil on hulgaliselt kasulikke ja nutikaid võimalusi auto leidmiseks

• Saad kasutatud autot otsida liisingu kuumakse järgi – Eestis ainulaadne.

• Iga kuulutuse juures näed just selle auto tugevaid ja nõrku külgi.

• Nutikas otsingusüsteem leiab mõne sekundiga lõplikud kindlustuspakkumised.

Loomulikult pakume kõiki teenuseid, millega juba täna harjunud oled: ostunõustamine, suhtlemine liisingufirmadega, lahenduse leidmine olemasoleva auto realiseerimisel jpm.
Seda kõike saad oma silmaga näha aadressil www.skaut24.ee.

Kenno Kaupmees
Skaut24 OÜ