Ford Mustang 5.0 Ti-VCT V8 Fastback GT *Leder*Xenon*

Helisüsteem
Puutetundlik ekraan
Keyless-Go

Erisus Eestis uuena müüdud autodega Teistest riikidest saabuvatel autodel puuduvad üldjuhul tagavararatas või rehviparanduskomplekt, porikummid, signalisatsioon ning velgede turvamutrid. Vanematel autodel puudub ka päevatulede automaatika.

Sõidukil võib puududa istmesoojendus Sõiduki kuulutuses varustuse hulgas istmesoojendust mainitud ei ole. Tõenäoliselt on see siiski olemas, aga pole peetud vajalikuks kuulutusse märkida. Enne ostu täpsustame selle kindlasti veel üle.

Alusta sõitu sooja autoga! Sellel autol puudub eelsoojendi/seisuküte! Pole probleemi – vali lisateenuste alt sobiv eelsoojendi ning alusta sõitu sooja autoga. Webasto eelsoojendi hind koos paigaldusega on alates 1590 eurot. Kuna erinevatel automarkidel mudelikohase paigalduskomplekti hind varieerub, saadame Sulle täpse hinnapakkumise peale tellimuse esitamist.

Loen kuulutuse vabateksti »

Auto müügihind Saksamaal
Saksamaa käibemaks 0%
- 0
+ 0

Selle auto puhul kehtib käibemaksu erikord. Loen lähemalt »

Registreerimistoimingud Transpordiametis

Registreerimistoimingud Transpordiametis
Eestisisene transport

Pakett I ei sisalda finantseerimisviisi leidmist ega vormistamist. Kui soovid autot osta liisinguga, vali pakett II või pakett III. Pane tähele, et auto vanuse või läbisõidu tõttu võib pakettide valik olla piiratud!

Kaskokindlustus