Mercedes-Benz GLC 250 d 4M Exclusive Burmester COMAND Kamera PTS>

LED-päevasõidutuled
Helisüsteem
Liiklusmärkide tuvastaja

Erisus Eestis uuena müüdud autodega Teistest riikidest saabuvatel autodel on üldjuhul tagavararatta asemel rehviparanduskomplekt ning puuduvad porikummid, signalisatsioon või velgede turvamutrid. Vanematel autodel puudub ka päevatulede automaatika. Ära muretse, kogu see varustus on järelpaigaldatav Eestis!

Alusta sõitu sooja autoga! Sellel autol puudub eelsoojendi/seisuküte! Pole probleemi – vali lisateenuste alt sobiv eelsoojendi ning alusta sõitu sooja autoga. Webasto eelsoojendi hind koos paigaldusega on alates 1590 eurot. Eelsoojendi on saadaval kõikidele markidele!

Vaatan originaalkuulutust » Loen kuulutuse vabateksti »

Auto müügihind Saksamaal
Saksamaa käibemaks 19%
- 5 714.37
+ 6 015.13

Registreerimistoimingud Maanteeametis
50-punkti tehniline kontroll

Registreerimistoimingud Maanteeametis
50-punkti tehniline kontroll

Hind sisaldab 20% käibemaksu

Käibemaksuta hind 31 551

Pakett I ei sisalda finantseerimisviisi leidmist ega vormistamist. Kui soovid autot osta liisinguga, vali pakett II või pakett III.