Kia Stinger 3.3 T GT 4WD Leder|ACC|Navi

Sõidurajal püsimise abisüsteem
Pimenurga vältimise abisüsteem
Keyless-Go

Erisus Eestis uuena müüdud autodega Teistest riikidest saabuvatel autodel on üldjuhul tagavararatta asemel rehviparanduskomplekt ning puuduvad porikummid, signalisatsioon või velgede turvamutrid. Vanematel autodel puudub ka päevatulede automaatika. Ära muretse, kogu see varustus on järelpaigaldatav Eestis!

Eesti aasta auto 2019 on Kia Stinger Eesti autoajakirjanikud valisid Eesti aasta auto konkursi võitjaks Kia Stingeri. Telli see kuri Stinger endale!

Alusta sõitu sooja autoga! Sellel autol puudub eelsoojendi/seisuküte! Pole probleemi – vali lisateenuste alt sobiv eelsoojendi ning alusta sõitu sooja autoga. Webasto eelsoojendi hind koos paigaldusega on alates 1590 eurot. Eelsoojendi on saadaval kõikidele markidele!

Vaatan originaalkuulutust » Loen kuulutuse vabateksti »

‹ 90 A

50-punkti tehniline kontroll

Hind sisaldab 20% käibemaksu

Käibemaksuta hind 33 947

Pakett I ei sisalda finantseerimisviisi leidmist ega vormistamist. Kui soovid autot osta liisinguga, vali pakett II või pakett III.