Volvo V40 2.0 D2 R-Design Panoramadak Stoelverw Trekhaak Nav

• Järgmine tehnoülevaatus 01.06.2019

Soojendusega esiklaas
LED-päevasõidutuled

Pühad Saksamaal, Hollandis ja Belgias Riiklike pühadena on vabad päevad Saksamaal, Hollandis ja Belgias reede, 19. aprill (suur reede) kuni esmaspäev, 22. aprill (teine ülestõusmispüha). Sel perioodil ei saa me teostada autodele taustauuringuid. Kena pühadeaega!

Erisus Eestis uuena müüdud autodega Teistest riikidest saabuvatel autodel on üldjuhul tagavararatta asemel rehviparanduskomplekt ning puuduvad porikummid, signalisatsioon või velgede turvamutrid. Vanematel autodel puudub ka päevatulede automaatika. Ära muretse, kogu see varustus on järelpaigaldatav Eestis!

Enamik sarnaseid sõidukeid on Xenon-tuledega Kuulutuses ei ole mainitud Xenon-tulesid, kuid üldjuhul on need sellel mudelil olemas. Võib-juhtuda, et Xenon-tuled on kuulutuses jäänud märkimata, kuid tõenäoliselt neid sellel autol siiski pole. Enne ostu täpsustame selle kindlasti veel üle.

Alusta sõitu sooja autoga! Sellel autol puudub eelsoojendi/seisuküte! Pole probleemi – vali lisateenuste alt sobiv eelsoojendi ning alusta sõitu sooja autoga. Webasto eelsoojendi hind koos paigaldusega on alates 1590 eurot. Eelsoojendi on saadaval kõikidele markidele!

Vaatan originaalkuulutust » Loen kuulutuse vabateksti »

‹ 90 A
82 g/km
90 - 110 B
111 - 130 C
131 - 150 D
151 - 170 E
171 - 200 F
› 200 G

Kütusekulu linnas 3.7 l/100 km

Kütusekulu maanteel 2.9 l/100 km

Keskmine kütusekulu 3.2 l/100 km

CO2 emissioon 82 g/km

Auto müügihind Hollandis
Hollandi käibemaks 21%
- 2 247.35
+ 2 140.33
Selle auto Skaudi skoor on alla 90%, seetõttu ei saa valida paketti III.

Registreerimistoimingud Maanteeametis
50-punkti tehniline kontroll

Registreerimistoimingud Maanteeametis
50-punkti tehniline kontroll

Hind sisaldab 20% käibemaksu

Käibemaksuta hind 11 797

Pakett I ei sisalda finantseerimisviisi leidmist ega vormistamist. Kui soovid autot osta liisinguga, vali pakett II või pakett III.

Kaskokindlustus