Meie sõel on tihedam!

Otsid head kasutatud autot? Lihtne! Meie sõelume selle välja. Igal autol õiglane eksperthinnang. Kuidas me seda teeme?

Unikaalne Skaudi skoor eristab terad sõkaldest

Iga auto saab skoori 0–100% piires, mis teeb ta võrreldavaks teiste sõidukitega. Esile tõusevad paremate autode kuulutused. Skaudi skoor arvestab auto andmeid, müüja andmeid ning Skaudi kogemust hea ja kehva auto eristamisel. Mida kõrgem on skoor, seda parem on auto!

Oleme analüüsinud 35 000 erineva Euroopa automüüja tausta ning lisanud tulemused portaali integreeritud tehisintellekti. See on hoolikalt välja töötatud algoritmidel põhinev IT-lahendus, mis on ühendatud Euroopa suurima automüügikeskkonnaga AutoScout24. Kui lisaks auto ja müüja andmetele sisestada sellesse algoritmi ka konkreetse ostja soovid, leiab tehisintellekt üles kõrgeima skooriga autod, ehk kõige paremad sõidukid kõige usaldusväärsematelt müüjatelt.

Ostjana saad seeläbi vastuse paljudele küsimustele: millise müüja autosid tasub üldse vaadata, milline auto vastab sinu konkreetsetele vajadustele kõige paremini, kas autol on olemas hooldusajalugu ja kontrollitud läbisõit, mitu omanikku autol on olnud, kas tehasegarantii on kehtiv, kas auto on kütusesäästlik ja keskkonnasõbralik, kas autol on tootja kvaliteedimärk jpm.

Veel kasulikke võimalusi

Meie portaalist leiad veel erinevad nutikad otsinguvõimalusi, näiteks Eestis täiesti ainulaadne võimalus otsida kasutatud autot sobiva kuumakse järgi. Nutikas otsingusüsteem leiab sulle sekunditega ka personaalsed kindlustuspakkumised, arvestades konkreetset autot, tema varustustaset, sinu vanust, elukohta ja kõike muud selle juurde kuuluvat.

Loomulikult pakume kõiki teenuseid, millega juba täna harjunud oled: ostunõustamine, suhtlemine liisingufirmadega, lahenduse leidmine olemasoleva auto realiseerimisel jpm.

Kenno Kaupmees
Skaut24 OÜ