SKAUT

Sinu intelligentne abiline

Oleme loonud unikaalse ja intelligentse online-autootsingu www.skaut24.ee, mis aitab leida parema auto, kui inimene tavaliselt ise oma teadmistega teistest autoportaalidest leida suudaks.

 • Mõistame ja arvestame Sinu eelistusi
 • Toome välja iga auto tugevad ja nõrgad küljed ning tõstame need selgelt esile

Skaut24 OÜ on 2016. aastal loodud ning Skaut kaubamärki esindav kvaliteetsete kasutatud tellimussõidukite müügiesindaja Eestis, kelle peamine koostööpartner on Euroopa tuntuim sõidukite müügiportaal AutoScout24.

Meie valikus on 1,9 miljonit autot AutoScout24 müügiportaali ligi 2,1 miljonist autost. Esile toome need autod, millel on kvaliteetsele sõidukile ja usaldusväärsele müüjale omased tunnused.

Mida autoostja tegelikult vajab?

Automüügiportaale, kus on valikus miljoneid sõidukeid, on Eestis mitmeid, kuid ükski neist ei paku lahendust auto ostmisega kaasnevatele kõige suurematele hirmudele ja takistustele sõiduki tellimisel Euroopast.

 • Kuidas ma suudan leida miljonite autode seast selle ühe, kõige sobivama?
 • Ma ei julge teha ostuotsust autot nägemata võõralt müüjalt ja võõrast riigist.
 • Ma ei julge automüüjat usaldada, et sõiduk on kuulutuses kirjeldatud seisukorras.
 • Kogu asjaajamine on nii keeruline ja keegi ei nõusta kogu selle protsessi käigus.

Selleks, et pakkuda autoostjale uue põlvkonna lahendusi, tuleb teha asju uutmoodi. Julgeme mõelda kliendi eest, muuta klientide tavapäraseid harjumusi ning suunata neid kasutama uut mõtteviisi sobiva auto leidmiseks.

Mida on hea Skaudi kohta teada?

Ütle oma eelistused ja me jätame need meelde

Aitame suure hulga autode seast valida Sulle välja sobiva auto. Selleks oleme kokku koondanud 13 kõige olulisemat küsimust, millele iga autoostja peaks mõtlema. Vastates küsimustele oma eelistuste kohta, hoiame Su vastused meeles ja aitame Sul nendele vastavaid autosid leida. Oma eelistusi saad iga hetk muuta.

Pane otsiagent enda eest autosid otsima

Kui oled vastanud küsimustele oma eelistuste kohta, käivitab see otsiagendi ning me saadame info uute müüki tulnud autode kohta Su e-posti aadressile kord päevas, iga kolme päeva tagant või kord nädalas. Kui tihti, saad ise seadete lehelt valida. Nõnda oled esimeste seas, kes uusi autosid näeb.

Skaut leiab auto kliendile, kes ei oska ise valida

Kui Sul on kiire või Sa ei oska ise valikut teha, palu Skaudi spetsialist appi. Valides "Aita mul auto leida", otsime Sulle kuni 5 paremat autot Sinu eelistuste põhjal välja. Skaudi spetsialist vaatab tööajal nelja tunni jooksul alates Sinu soovi saamisest Su eelistustele vastavate autode kuulutused üle ja lisab parimad autod Su lemmikautode nimekirja.

Ainult oluline info iga auto kohta

Iga kuulutuse juures on põhjalik info sõiduki kohta: tehnilised andmed, pildid, varustuse loetelu, mis on autol märgitud, ja hoiatused olulise varustuse puudumise kohta. Lisaks näed tellimiseks ja ostmiseks vajalikku infot koos pakettide, liisingu näidiskuumakse ja käsiraha suuruse, kindlustuse näidismakse ning lisateenuste valikuga. Samas saad esitada auto kohta küsimusi või esitada tellimuse.

Unikaalne Skaudi skoor eristab terad sõkaldest

Iga auto saab skoori 0–100% piires, mis teeb ta võrreldavaks teiste sõidukitega. Esile tõusevad paremate autode kuulutused. Skaudi skoor arvestab auto andmeid, müüja andmeid ning Skaudi kogemust hea ja kehva auto eristamisel. Mida kõrgem on skoor, seda parem on auto!

Tootja kvaliteedimärk

Iga tootjatehas annab margiesinduses põhjaliku visuaalse ja tehnilise kontrolli läbinud vähesõitnud sõidukitele kvaliteedihinnangu. Sellised autod vastavad tehase kvaliteedinõuetele!

Parimad autod on TOP-autod

Oleme enda kogemusele tuginedes välja valinud parimad autopakkumised. Kõik need autod leiad TOP-autode lehelt.

Kogenud eksperdi nõuanne

Skaudist autot ostes vaatab ostusoovi üle pikaajalise kogemusega ekspert, kes analüüsib ja annab hinnangu nii valitud sõidukile kui ka automüüja võimalikule tehingukäitumisele.

Reaalajas kuulutused

Kõik müügikuulutused kuvatakse reaalajas. Skaut ei näita aegunud, kustutatud või muul moel AutoScout24 andmebaasist eemaldatud kuulutusi.

Reklaamivaba

Skaut ei püüa kõrget külastuste arvu, kogu keskkond on reklaamivaba.

Sinu usaldus ja rahulolu on meile tähtis

Teeme kõik selleks, et Sa oleksid meie teenuse ja ostetud autoga rahul. Võtame ainsa automüüjana täisvastutuse, et saad täpselt sellise auto nagu tellid. Julgeme erineda teistest automüüjatest ning muutume iga päevaga veelgi paremaks.

Kenno Kaupmees Skaut24 looja, autoekspert

Kenno Kaupmees on Skaut24 OÜ looja ja esindaja, kes on tegelenud kasutatud sõidukite tellimisega 21 aastat. Selle aja jooksul on ta peamiselt Saksamaalt Eestisse toonud üle 2700 uue ja kasutatud sõiduauto, mootorratta ning tarbesõiduki.

Kenno väljakutse on alati olnud koostöö kõrgete ootustega inimestega. Tema professionaalsuse võti peitub ostja soovide mõistmises, usalduses, suhtlemise kvaliteedis ja püüdluses ületada iga kliendi ootuseid.

2003 tellimusteenuse ärisuuna avastamine Eurostautos
2005 Eesti esimese kasutatud sõidukite tellimisele spetsialiseerunud ettevõtte DOCS Eesti OÜ asutamine
2011 Amserv Grupi AS kasutatud sõidukite tellimusteenuse ärisuuna väljaarendamine ja juhtimine
2017 uue unikaalse ja intelligentse autootsingu www.skaut24.ee loomine ja arendamine
2018 Skaudi automüügiportaali turuletulek

Koostööpartnerid

 • AutoScout24
  Kõik Skaut24 saidil pakutavad sõidukid on reaalajas välja näidatud AutoScout24 portaalist.
 • Autoeksperdi esindused
  Eestisse toodud sõidukite üleandmiseelne ettevalmistus toimub Autoeksperdi esindustes.
 • Liisingufirmad
  Teeme koostööd kõikide liisingufirmadega, sest ka meie huvi on oma klientidele parimate finantseerimistingimuste pakkumine.
 • Kindlustusseltsid
  Teeme koostööd kõikide juhtivate kindlustusseltsidega liiklus- ja kaskokindlustuskaitse pakkumiseks. Skaudi autootsingusse on integreeritud otseliides kindlustusseltsidega. Iga sõiduki kuulutuses näidatakse kliendile tehtud personaalseid kindlustuspakkumisi võrdlustabelina.

See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates nõustud Sa küpsiste kasutamisega. Rohkem infot »

Sain aru