Uudised ja nõuanded

Audi Q7 – mudeliuuendus, mida märkad!

Audi Q7 sai eelmine aasta värskenduse, mille käigus muutus nii välimus, kui sisemus. Kui tavapäraselt mudeliuuendusega muutuvad üksikud detailid nagu esituled, siis Q7 puhul on tegu üsna põhjaliku uuendusega, kus esituled on kõige väiksem parendus. Selleks, et autost aimu saada tegime natuke suurema ringi ning avastasime Peipsi-äärseid alasid.

10 parimat vähekasutatud pereautot

Milline auto üldse on pereauto? Traditsiooniliselt on selleks olnud kas luukpära nagu näiteks Volkswagen Golf või universaal nagu Audi A4, kuid head valikud on ka korraliku mahutavusega linnamaasturid ja mõistagi mahtuniversaalid.

Ning kui pere on väike, sobivad pereautoks tegelikult igati hästi ka moodsad väikeautod nagu Škoda Fabia ja Ford Fiesta: need võivad olla üllatavalt ruumikad ja kindlasti on need odavad osta ja pidada.

Loen lähemalt »

Autovaliku ABC – kuidas endale õige auto leida?

Soovid autot osta, aga sul pole udust aimugi, millise peaksid valima? Naabrimees soovitab üht, kolleeg teist… Sulle endale meeldib hoopis kolmas, aga see laidetakse põlglikult maha… Kelle arvamust siis usaldada? Selgitame, kuidas valik endale lihtsamaks teha.

Miks me Skaut24 tegime?

Skaut24 on ainulaadne ja intelligentne autootsingu online-keskkond. www.skaut24.ee tehisintellekt aitab Sul leida parema auto, kui Sa teistest portaalidest iseseisvalt leida suudaks.