Liising, kindlustus, autovahetus

Oleme loonud unikaalse ja intelligentse online-autootsingu www.skaut24.ee, mis aitab leida parema auto, kui inimene tavaliselt ise oma teadmistega teistest autoportaalidest leida suudaks.

• Mõistame ja arvestame Sinu eelistusi
  • Toome välja iga auto tugevad ja nõrgad küljed ning tõstame need selgelt esile

Skaut24 OÜ on 2016. aastal loodud ning Skaut kaubamärki esindav kvaliteetsete kasutatud tellimussõidukite müügiesindaja Eestis, kelle peamine koostööpartner on Euroopa tuntuim sõidukite müügiportaal AutoScout24.

Meie valikus on 1,5 miljonit autot AutoScout24 müügiportaali ligi 2,5 miljonist autost. Pakume välja vaid neid autosid, millel on kvaliteetsele sõidukile ja usaldusväärsele müüjale omased tunnused.

Liising

Tellimispaketti II ja III kuulub ka sobivaima finantseerimisviisi leidmine ning liisingulepingu vormistamine.

Kuna meil on pikaajaline liisingutega suhtlemise kogemus, anname vajadusel nõu parima liisingupakkumise leidmiseks ja erinevate pakkumiste vahel valimiseks.

Tellimuse saatmisel vali liisinguettevõtted, kellelt soovid pakkumise saada. Meie saadame taotluse Sinu eest liisingutele, misjärel võtab liisinguhaldur Sinuga ühendust personaalse pakkumise tegemiseks ja lepingutingimuste tutvustamiseks.

Taotluse esitamine ja liisingupakkumise saamine ei kohusta Sind vastavat liisingufirmat valima.

Arvuta sobiv liisingu kuumakse meie liisingukalkulaatoriga, mis asub iga sõiduki detailinfo vaates. Kuumaksearvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest.

Näidisarvutuse puhul oleme võtnud aluseks kasutusrendi perioodi 60 kuud, intressi 3,5% ning jääkväärtuse 25% arvutame läbisõidupiiraguga 20 000 km aastas. Mida uuem on auto, seda soodsam on intress.

Pane tähele, et liisingu sissemakse on ühtlasi ka käsiraha Skaudile ning käsiraha suurusest sõltub auto lõpphind. Mida suurem on käsiraha, seda väiksem on Skaudile tasutav vahendustasu.
Kui muudad liisingukalkulaatoris käsiraha või liisingu sissemakse protsenti, muutub auto lõpphind.

Olles teinud kindla ostuotsuse, sõlmitakse samal ajal kaks lepingut: Skaudiga sõiduki tellimisleping ning liisingufirmaga liisinguleping. Seejärel tuleb tasuda liisingulepingus fikseeritud avansiline makse Skaudile käsirahaks. Graafikujärgseid liisingumakseid hakkad tasuma kuu aja jooksul pärast auto kättesaamist.

Kindlustus

Skaudi autootsingusse on integreeritud otseliides kindlustusseltsidega. Iga sõiduki kuulutuses näidatakse Sinule tehtud personaalseid kindlustuspakkumisi võrdlustabelina.

Soovitame sõiduki ootamatuste eest kindlustada vabatahtliku kaskokindlustusega, ent liisinguga ostmisel on liisingufirma nõudel kaskokindlustus kohustuslik.

Meie koostööpartneriteks on Eestis tuntud ja usaldusväärsed kindlustusfirmad. Iga sõiduki juures on Sinu personaalne kasko- ja liikluskindlustuse pakkumine. Lihtsalt leia endale sobiv auto ja vali endale sobivaim kindlustusettevõte auto tellimust esitades.

Vaikimisi on auto kuulutuses kuvatud keskmise autokasutaja liiklus- ja kaskokindlustuse kuumakse. Küsi personaalset pakkumist. Vastuse saad mõne hetkega. Personaalsete kindlustuspakkumiste nägemiseks on vaja Sinu isik tuvastada Smart-ID, ID-kaardi või Mobiil-ID abil. Seda tuleb teha ainult ühe korra.

Kindlustusfirma valikul lähtutakse tavaliselt parimast hinnast, kuid hind on ainult üks osa kindlustusest. Vaata alati üle ka kindlustuse tingimused ning vajadusel pea nõu Skaudi spetsialistiga.

Autovahetus

Kui uue auto ostmise eelduseks on olemasoleva auto müük, küsi pakkumist ka meilt. Uue auto saad meilt tellida ka nii, et tood olemasoleva auto uue sissemakseks.

Anna meile autovahetuse soovist teada kohe, kui oled leidnud uue sobiva auto. Nõnda jõuame kohe selgusele, kas saame kokkuleppele.

Sinu olemasoleva auto hinnas kokkuleppimiseks vaatame Su auto üle ja teeme hinnapakkumise.

Sinu auto võib olla nii väljaostetud kui ka liisinguauto. Viimase puhul uuri välja oma auto jääkväärtus.

Kui meie pakutav hind on sobilik, arvestame selle osaliselt või täielikult uue auto käsirahaks.

Kuigi iga auto on oma omanikule tavaliselt kallis, ei saa me mõnikord pakkuda auto eest hinda, mida omanik ootab. Hindame sõidukeid turuhinnast lähtuvalt ja arvestame sisse ka müügiriski.

Kui me ei saa autovahetuses kokkuleppele, soovitame enne leida olemasolevale sõidukile ostja ja alles seejärel hakata otsima uut sõidukit.

Meie portaalis müüakse head autod kiiresti ära ja kindlasti ei oota ükski müüja, kuni olemasolevale sõidukile ostja ja uue auto ostmiseks vajalikud rahalised vahendid leiad.